درباره ما

شرکت آسیا تجهیزهمت با اتکا به دانش فنی و تجربه ی فاخر بران است که گامی موثر و مهم در صنعت آسانسور و پله برقی کشور عزیزمان برداشته و تمامی سرمایه گذاران و نهادهای دولتی و غیر دولتی را در این مهم یاری رساند.
استفاده از برندهای بروز دنیا، با کلاس جهانی و همچنین بکارگیری نیروهای متعهد و با اخلاق سبب شده که این شرکت اطمینان خاطری مضاعف به بهره برداران گرامی ارائه دهد.
پیشنهاد های فنی و مالی مناسب، با رعایت کامل بودجه ی در نظر گرفته شده جهت اجرای پروژه به کارفرمایان محترم ارائه می گردد و تمامی محصولات بطور کامل تحت گارانتی و خدمات طلایی این شرکت قرار می گیرند.
متخصصان و مسئولان فنی این شرکت با اشراف کامل و نظارت عالیه تمامی مراحل اجرای پروژه های مختلف را زیر نظر داشته و در انتها محصولی کاملاً با کیفیت و دارای استاندارد ملی تحویل شما دوستان و هم میهنان گرامی خواهند داد، بخش خدمات پس از فروش به محض تحویل پروژه فعال شده و خدمات پشتیبانی به دقت ارائه خواهد شد.
در نهایت این شرکت مفتخر است مشاوره ی فنی و کارشناسی خرید و اجرای پروژه های شما کارفرمایان محترم را اعم از آسانسور های ترکیبی، هیدرولیک، کششی، پکیج و انواع پله برقی و رمپ برقی به نحو احسن انجام و تحویل نماید.
سپاس از توجه شما

برخی از پروژه ها

ساختمان

ساختمان

ساختمان

ساختمان بنيان كاوه

ساختمان وزارت کشور

فهرست